Náš sponzor

eukanuba.png

Jste zde

Domů » Klub

 

Poplatky J A P A N K L U B z.s. 

Číslo účtu J A P A N K L U B z.s. : 

J A P A N K L U B z.s  pro potřeby svých členů zřídil tyto dva bankovní účty vedené u Fio banky:

Hlavní korunový účet :  2700951834, kód banky 2010

-          členské příspěvky, poplatky za krycí listy, poplatky za bonitace, poplatky za každé odchované štěně, výstavní poplatky za klubové výstavy

Korunový účet : 2400951840 kód banky 2010

-          Výstavní poplatky Krajské výstavy

 

 

Pro transparentnost účetnictví spolku upřednostňujeme platby členů spolku bezhotovostně, přímým vkladem na účet nebo poštovní poukázkou typu A.

 

Vždy prosím poukazujte příslušné platby přímo na účet spolku, NIKOLIV na adresu spolku, poradce chovu apod., a to VŽDY s uvedením správných variabilních symbolů, zprávy pro příjemce a jména plátce.

 

Spolek disponuje pouze výše uvedenými účty. Platby na jakýkoliv jiný účet způsobí vrácení vámi poukazované částky (nebo dokonce připsání jinému majiteli účtu než J A P A N K L U B z.s.) a nelze je tudíž zúčtovat. Důrazně vás žádáme, neposílejte souhrnné platby pro více účelů v jedné částce. Bez dodržení níže uvedeného systému a také při jednorázové úhradě souhrnné částky zahrnující více rozdílných plateb nelze zajistit správné zařazení vámi poukázaných plateb.   

 

  Člen JK VS Nečlen JK VS
zápisné + roční členský poplatek 350,- 121    
roční členský poplatek 300,- 101    
roční čl. poplatek - rodiný příslušník
(bez tiskovin)
150,- 120    
bonitace 300,- 102 600,- 112
poplatek za každé odchované štěně 75,- 212 150,- 211
poplatek za krycí list + použití psa 300,- 202 600,- 212
smlouva o poskytnutí chov. servisu     1.000,- 400
náklady poradce chovu za kontrolu
vrhu
3,- / km   3,- / km  
inzerce štěňat na webu JK zdarma      
odkaz na chov. stanici na webu JK zdarma      

 

Upozornění:

Změna způsobu úhrady za použití krycího listu, tento poplatek bude ve výši 300,- Kč a bude jej hradit majitel feny, pokud fena zabřezne spolu s platbou za zapsaná štěňata. Tato úprava je z toho důvodu, že někteří majitelé fen používají ke krytí psa z jiného klubu, případně ze zahraničí, neuhradili nebo se nedohodli s majitelem psa o úhradě poplatku. Je na dohodě obou stran jak se o úhradu poplatku rozdělí. Potvrzení o úhradě je možné zaslat až s přihláškou k zápisu štěňat.